.

להרחיב את הקליניקה,

להרוויח יותר ולהתפרנס בכבוד.

זאת יכולה להיות המציאות שלך!

[הערה חשובה: הדברים כתובים בלשון זכר אך כמובן מיועדים ומדברים גם אל מטפלות] 

המציאות בה יש שפע של לקוחות, הכנסה יפה וסיפוק גדול יותר מהתחום שאתה הכי מחובר אליו ואוהב לעשות, קיימת. זאת מציאות שניתן ליצור אותה.

נכון, עולם הטיפול הוא עולם מאתגר. האתגר העיקרי הוא לשלב בין שליחות אמיתית להצלחה שהיא לא רק בטיפול, אלא הצלחה בהגדלת העסק שלך, שהיא גם הצלחה כלכלית.

כשמרחיבים את קהל הלקוחות ומתפרנסים יפה הרבה יותר, נוצרת מציאות חדשה - של חופש, אפשרויות מפתיעות, של בחירה חופשית, בלי המחשבה המטרידה שצריך לעבוד במשהו אחר כדי להתפרנס בדוחק, מציאות שהיא ברכה אמיתית.

נעים מאוד, שמי ערן לשם, מטפל ברפואה סינית כבר 17 שנה, ובשנים האחרונות גם מלווה מאות מטפלים, בדרך ליצירת קליניקה משגשגת, סדנאות שמתמלאות והצלחה כלכלית.

במשך 6 השנים בהם אני עובד עם מטפלים, נוצר נתיב ברור ותהליך מוכח ליצירת הצלחה בדרך שמתאימה במדויק לך, כי גם אני כזה- מטפל פעיל שחי את עולם הטיפול באופן יום יומי.

סודות צמיחת הקליניקה

מחזור אביב 2019

יוצרים מציאות של הצלחה ושפע עם: 

ידע מוכח: תקבל מאיתנו ידע, כלים ושיטות מוכחות שעובדות כבר עבור מאות מטפלים - כי הכל כבר קיים, מותאם למטפלים ועובד. אתה צריך רק לקבל את הידע, לעשות וזה קורה!

ליווי ותמיכה: תקבל מאיתנו ליווי ותמיכה לכל אורך הדרך – ידע ותרגול הם רק חלק ממרכיבי ההצלחה. כדי להצליח ממש צריך גם רצון, מוטיבציה והתמדה, ואנחנו כאן לתת לך תמיכה ודחיפה שיסייעו לך להתגבר על החסמים שעצרו אותך עד עכשיו

תרגול מעשי: תתרגל איתנו ביחד את הידע והכלים, כי תיאוריות לא מספיקות כדי להצליח, לכן כשללימוד הידע נוספים גם תרגולים וסימולציות בהדרכות מעשיות שמיועדות לכך, קל הרבה יותר ליישם מול מטופלים פוטנציאליים, ולהצליח!

חזק וקל יותר ביחד: תהיה חלק מקבוצה של מטפלים שרוצים בזה בדיוק כמוך. די כבר לתחושת הלבד! לקבוצה שעובדת יחד יש כוח אדיר, ובסדנה ניצור שיתופי פעולה, חיזוק הדדי ונלמד איך משתמשים בכוחה של קבוצה כדי להתקדם, ביחד ולחוד.

מתן קורן מספר על מה גרם לקליניקה ולקורסים שלו להצליח

תמר יהודאי מספרת איך שומרים על קליניקה טובה ויציבה גם 3 שנים אחרי שסיימה את תכנית הליווי

איך יפית ליאון הכפילה את הקליניקה

שרון נחמני מספרת על הכלים שעזרו לה להגדיל את הקליניקה

מכניסים כאן פרטים, מצטרפים בהנחת הוובינר + הבונוס המטורף (עד הלילה ב-23:59) ויוצרים עסק רווחי ויציב בתחום הטיפול והאימון

לשאלות והצטרפות טלפונית: 052-6868768

עם ידע מדויק, עשייה והתמדה, יצירת תודעה מכוונת הצלחה וליווי בתהליך, הדברים קורים! הקליניקה צומחת, יש יותר מטופלים וההכנסה גדלה באופן עקבי

סנדרה בילון צדיק מספרת על הגדלת הקליניקה

אסתי בייטנר מספרת על התהליך שעברה

לשאלות והצטרפות טלפונית: 052-6868768

כמה זה עולה לנו?

 מה ההשקעה שלך?

העלות המלאה של הסדנה כולל הבונוסים: 4,385 ש"ח

בהנחה מיוחדת: 12 כפול של 165 ש"ח (ובסך הכל 1,980 ש"ח). הנחה נוספת לתשלום אחד.

בתוקף עד הלילה ב-23:59

המחירים כוללים מע"מ

 

איך מחזירים את ההשקעה?

מקדישים פחות מעלות טיפול אחד בכל חודש להשקעה בדרכים מוכחות להשגת מטופלים.

כך, בהשקעה קטנה שחוזרת מהר תדע להשיג הרבה יותר טיפולים, וזה למשך כל החיים!

 

לשאלות והצטרפות טלפונית: 052-6868768

ערן לשם - טיפול, הדרכה, ייעוץ  | ת.ד. 148 שילת  |  טל' 077-5597145

© כל ההזכויות שמורות 2018

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.